Безпека та здоров’я – головний пріоритет!

Відповідно до карантинних заходів, введених столичною владою для захисту нашого з Вами здоров’я,  сервісні центри працюють в обмеженому режимі. У разі виявлення несправності в роботі техніки, зверніться в наш колл-центр за контактами, вказаними вище, або через запит в чаті внизу цієї сторінки.

Якщо консультації в телефонному режимі виявиться недостатньо, Ви маєте можливість здати техніку в сервісний центр на діагностику:

Київ,  Бажова 15/20: Пн-Пт з 10.00 до 19.00, Сб-Нд - вихідний. В залі СЦ може знаходитись не більше двох відвідувачів одночасно.

Київ, Хрещатик 44:  Пн-Пт з 10.00 до 21.00. В зоні СЦ може знаходитись не більше одного відвідувача одночасно. 

З метою попередження розповсюдження коронавірусу COVID-19 відвідування сервісного центру можливе тільки в захисній масці (респіраторі).

 Ми прикладаємо зусилля для того, щоб ця складна ситуація якнайменше вплинула на якість та терміни наших послуг.  Дякуємо Вам за розуміння і бажаємо залишатися здоровими.

Звертаємо Вашу увагу, що з 14 листопада до 30 листопада 2020 року сервісні центри не працюють у суботу та неділю у зв'язку із запровадженням карантину вихідного дня 

Про нас

Компанія  Гратіс  працює в Україні з 1993 року, як системний інтегратор в області професійного радіозв'язку. Спеціалізована лабораторія по ремонту високоточної радіовимірювальної техніки має авторизацію на ремонт обладнання ROHDE & SCHWARZ, Advantest, Hameg та ін. Також виконуються ремонти такої спецтехніки як  Tecktronix, Agilent.

З 1998 року Гратіс є авторизованим сервісним центром низки виробників мобільної техніки:   Samsung, Alcatel, Philips, ZTE; сканерів, мобільних комп'ютерів та принтерів Zebra (Symbol). В нашому СЦ виконується гарантійне та післягарантійне обслуговування телефонів, планшетів, смарт - годинників.

В роботі використовується професійне обладнання для тестування радіоблоків, виявлення високочастотних проблем, для тестування батарей і параметрів заряду, а також для пайки, що дозволяє виконувати повний цикл робіт від діагностики і ремонту електронних пристроїв до тестування результатів.

Для прискорення обслуговування в компанії налагоджена взаємопов'язана система координації процесів приймання, ремонту, технічного контролю та видачі апаратів.

Звертаючись до нас, як до офіційного авторизованого сервісного центру, замовник отримує наступні  переваги:
-Використання в ремонті нових оригінальних запасних частин, що надходять зі складу компанії-виробника.

-Максимально можлива швидкість ремонту за рахунок налагоджених поставок запасних частин.
-Висока якість сервісу, яка контролюється компанією-виробником.
-Високий рівень професіоналізму в проведенні ремонтних робіт, забезпечений обов'язковою атестацією інженерів.

Наші партнери в регіонах України готові кваліфіковано оцінити стан Вашої техніки, прийняти її в ремонт, та, у разі необхідності,  переслати техніку нам.

 

Ми співпрацюємо з такими компаніями як:

SAMSUNG      samsung.com/ua       0-800-502-000

PHILIPS         philips.ua                  0-800-213-110

ALCATEL        alcatel-mobile.com/ru/

ZTE                 myzte.com.ua

VIVO              vivo.com                  +38 044 504 2205

SYMBOL/MOTOROLA/ZEBRA        zebra.com/ru

Rohde & Schwarz      https://www.rohde-schwarz.com/ua