Про нас

Компанія  Гратіс  працює в Україні з 1993 року, як системний інтегратор в області професійного радіозв'язку. Спеціалізована лабораторія по ремонту високоточної радіовимірювальної техніки має авторизацію на ремонт обладнання ROHDE & SCHWARZ, Advantest, Hameg та ін. Також виконуються ремонти такої спецтехніки як  Tecktronix, Agilent.

З 1998 року Гратіс є авторизованим сервісним центром низки виробників мобільної техніки:   Samsung, Alcatel, Philips, ZTE; сканерів, мобільних комп'ютерів та принтерів Zebra (Symbol). В нашому СЦ виконується гарантійне та післягарантійне обслуговування телефонів, планшетів, смарт - годинників.

В роботі використовується професійне обладнання для тестування радіоблоків, виявлення високочастотних проблем, для тестування батарей і параметрів заряду, а також для пайки, що дозволяє виконувати повний цикл робіт від діагностики і ремонту електронних пристроїв до тестування результатів.

Для прискорення обслуговування в компанії налагоджена взаємопов'язана система координації процесів приймання, ремонту, технічного контролю та видачі апаратів.

Звертаючись до нас, як до офіційного авторизованого сервісного центру, замовник отримує наступні  переваги:
-Використання в ремонті нових оригінальних запасних частин, що надходять зі складу компанії-виробника.

-Максимально можлива швидкість ремонту за рахунок налагоджених поставок запасних частин.
-Висока якість сервісу, яка контролюється компанією-виробником.
-Високий рівень професіоналізму в проведенні ремонтних робіт, забезпечений обов'язковою атестацією інженерів.

Наші партнери в регіонах України готові кваліфіковано оцінити стан Вашої техніки, прийняти її в ремонт, та, у разі необхідності,  переслати техніку нам.

 

Ми співпрацюємо з такими компаніями як:

SAMSUNG

samsung.com/ua

0-800-502-000

PHILIPS

philips.ua

0-800-213-110

ALCATEL

alcatel-mobile.com/ru/

SYMBOL/MOTOROLA/ZEBRA

zebra.com/ru/

ZTE

myzte.com.ua